Awareness

भोलि देखि मुसिकोटको महेन्द्र आदर्श नमुना मा.वि.मा कक्षा ११ को भर्ना कार्यक्रम सुरु हुने

खबर शैक्षिक खबर

Place for ads

मुसिकोट: माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसईई) को नतिजा प्रकाशित भए संगै मुसिकोटको केन्द्रमा रहेको महेन्द्र आदर्श नमुना माध्यमिक विद्यालयमा मानविकी, शिक्षा, कमर्स र प्राविधिक धार तर्फ सिभिल इन्जिनियरिङमा भर्ना कार्यक्रम सुरु भएको छ।

Get Vaccinated

२०१६ सालमा मुसिकोटको केन्द्र वामीटक्सारमा स्थापना भएको यस विद्यालयमा सुविधा सम्पन्न कक्षाकोठामा दक्ष तथा अनुभवी शिक्षक/तथा प्रशिक्षकहरुबाट अध्यापन गरिने बताइएको छ। विद्यालयमा अङ्ग्रेजी र नेपाली दुवै माध्यममा पठनपाठन हुन्छ। विद्यालयका प्रधानाध्यापक देवीराम शर्माले भन्नुभयो, ‘सिट सिमित भएकोले समयमै भर्ना भई आफ्नो सुरक्षित गर्न सम्बन्धित सबैलाई हार्दिक अनुरोध गर्दछौँ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *