Awareness

गुल्मीमा मोबाइल व्यवसायी संगठित

खबर

Place for ads

प्रेम सुनार, गुल्मी: सम्बन्धित संघ संस्थाहरुको नेतृत्व संस्थाको रुपमा गुल्मी मोबाइल व्यवसायी संघको तदर्थ समिति गठन भएको छ। गुल्मीको सदरमुकाम तम्घास सहित जिल्लाका विभिन्न क्षेत्रमा क्रियाशील मोबाइल व्यवसायीहरु सङ्गठित हुन सुरु गरेका छन।

बिहिबार व्यवसायीहरुको भेलाले मोबाइल व्यावसायी संघको ११ सदस्यीय तदर्थ समिती गठन गरेको छ । अध्यक्षमा तिलक मरासिनी, उपाध्यक्ष नित्यानन्द पाण्डे, काेषाध्यक्ष सुरेश विक, सचिव गणेश पाण्डे, सह सचिव मिना पाण्डेलाई सर्वसम्मत चयन गरेको छ । त्यस्तै सदस्यहरु पदम जि सी, नारायण आचार्य, कृष्ण आचार्य, नरेन्द्र खत्री, टेकु विसि र झविनद्र पाण्डे चयन भएका छ्न्।

Get Vaccinated

गुल्मीका विभिन्न क्षेत्रमा रहेर मोबाइल व्यवसाय गर्दै आएका व्यवसायीहरुको एकताबद्ध गर्ने उद्देश्यले संघ गठन गरिएको तदर्थ समितिका अध्यक्ष तिलक मरासिनीले बताए । उनले मोबाइल व्यावसायिहरुको व्यावसायिलाई मर्यादित , पारदर्शी र ग्राहक ठगिन बाट बचाउन पनि संघले भुमिका खेल्ने जनाएका छ्न।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *