Place for ads

Awareness

गुल्मीमा सञ्चालित लुम्बिनी प्रदेश स्तरिय तेक्वान्दोको उपाधी नवलपुरलाईओझेलका खबर संवाददाता
१ वर्ष अगाडि


Place for ads

टोपलाल अर्याल, गुल्मी:  गुल्मीको इस्मा गाउँपालिका–३ दर्लामचौर ठाढुङ्गामा संचालित खुल्ला लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय डब्लु. टि.एफ. तेक्वान्दो प्रतियोगीतामा एलाइट तेक्वान्दो डोजाङ्ग नवलपरासी प्रथम भएको छ ।

नौ स्वर्ण, दुई कास्य र छ रजतसहित नवलपुर प्रथम भएको हो । त्यस्तै सात स्वर्ण, एक कास्य र चार रजतसहित गैडाकोट तेक्वान्दो डोजाङ्ग नवलपरासी द्धतिय भएको छ । तीन स्वर्ण, १० कास्य र आठ रजतसहित नबप्रभात तेक्वान्दो डोजाङ्ग रुपन्देही तृतिय भएको आयोजक इस्मा तेक्वान्दो डोजाङ्गका अध्यक्ष बसन्त घिमिरेले जानकारी दिए ।

Get Vaccinated

प्रतियोगीतामा प्रथम, द्धतिय र तृतियले क्रमश : नगद २५, १५ र १० हजारसहित ट्रफि र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै इस्मा डोजाङ्गकी शर्मिला परियार र अर्घाखाँचीका किसनसिंह नेपाली प्रतियोगीताको उत्कृष्ट खेलाडी भएका छन् । उनीहरुले नगद तीन हजार प्राप्त गरेका छन् । टीम व्याटलमा गैडाकोट तेक्वान्दो डोजाङ्ग उत्कृष्ट हुँदै नगद छ हजार प्राप्त गरेको आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतियोगीताको लुम्बिनी प्रदेशका प्रदेश सभा सदस्य डिल्लीराज भुसालले उद्घाटन गरेका थिए । साढे दुई बर्ष पहिले स्थापना भएको इस्मा दोजाङ्गले अहिले प्रथम खुल्ला प्रदेश स्तरीय डब्लु टि.एफ तेक्वान्दो आमन्त्रण प्रतियोगिता आयोजना गरेको हो ।

प्रतियोगीतामा गुल्मीसहित अर्घाखाँची, रुपन्देही, नवलपरासी, बाँके र रोल्पाका दुई सय बढि खेलाडी र प्रशिक्षक सहभागी थिए । प्रतियोगितामा २४ देखि ६१ केजी तौल भएका खेलाडीबिच प्रतिस्प्रर्धा भएको नेपाल राष्ट्रिय तेक्वान्दो जिल्ला कार्यसमित गुल्मीका अध्यक्ष तथा इस्मा डोजाङ्गका प्रशिक्षक दिपक घर्तिले जानकारी दिए ।

दुई दिनसम्म एकल स्पाईरिङ, सामुहिक स्पाईरिङ लगायतका प्रतियोगिताहरु संचालन गरिएको थियो । प्रतियोगीता संचालन गर्न प्रशिक्षक र खेलाडीले घर–घरमा चन्दा संकलन गरेका थिए ।

Awareness by SKF

मातृभूमिको मायाले आयोजित कार्यक्रममा सौहार्दपूर्ण रुपमा सम्पन्न भएकाले क्रृण बोक्नुपर्ने अवस्थामा पनि खुसी भएको घर्तिले बताए । घर्तिको निस्वार्थ खेलप्रेमका कारण स्वदेश तथा परदेशबाट सहयोग संकलन भइरहेको छ ।

कमेन्ट गर्नुहोस्

ओझेलका खबरलाई फेसबुक, एक्स, इन्स्टाग्राम वा टिकटकमा फ्लो गर्नुहोस्। कार्यक्रम ओझेलका खबरओझेलका खबर डटकम विशेष रिपोर्टहरु हेर्न Ojhelka Khabar TV युट्युब च्यानल सब्स्क्राइब गर्नुहोस्।

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो

तपाईंको प्रतिक्रिया