Awareness

साहित्यिक चौतारी नेपालको नवौँ वार्षिकोत्सव फागुन २७ गते गरिने

खबर साहित्य

Place for ads

साहित्यिक चौतारी नेपालको नवौं वार्षिकोत्सब फागुन २७ गते भव्यताको साथमा सम्पन्न गरिने भएको छ।नेपाली साहित्यको विकास र विस्तारका साथै सामाजिक सेवामा क्रियाशील रहदै आएको संस्थाको नवौं वार्षिकोत्सब मनाउने भएको छ।

वार्षिकोत्सबको अवसरमा चौतारी अंक ५ तथा इजरायल शाखा सदस्य सिन्धु पौडेलको कृति `मृत सागरको उचाइबाट´ कविता संग्रह विमोचन,शाखा तथा स्रष्टा सम्मान साथै शाखा प्रतिनिधिहरुको रचना वाचन लगायत अन्य थुप्रै कार्यक्रमहरु तय गरेको छ।

Get Vaccinated

कार्यक्रम मा प्रज्ञाप्रतिष्ठान कुलपति भुपाल राईको प्रमुख आतिथ्यता रहने छ भने अन्य विशिस्ट व्यक्ती हरुको उपस्थित रहने आयोजक संस्था साहित्यिक चौतारी नेपाल केन्द्रीय समितिले जानकारी दिएको छ।

यो खबर सह-सम्पादक गिरीजा कुँवरको सहयोगमा साहित्यिक चौतारी नेपाल कोशी प्रदेश शाखा सचिव श्याम कुमार श्रेष्ठले पठाउनु भएको छ।                                   स्थान:-प्रज्ञाप्रतिष्ठान कमलादी (पारिजात)                     समय:-१२:३० बजे                                                   मिति:-२०७९/११/२७ गते

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *