Awareness

गुल्मी मुसिकोटका शेषकान्तको पोर्तुगलमा निधन

खबर प्रवासीका खबर

Place for ads

गुल्मी: गुल्मीका शेषकान्त सापकोटाको पोर्चुगलमा निधन भएको छ। मुसिकोट नगरपालिका-९, अर्लाङ्गकोट घर भई विगत ३ महिनादेखि पोर्चुगलमा काम गर्दै आएका ४५ वर्षीय सापकोटाको गत बुधबार उपचारको क्रममा लिस्वन स्थित साओजस हस्पिटलमा निधन भएको हो।

उनको शव व्यवस्थापनको लागि आर्थिक समस्या भएपछि रकम जुटाउन सम्पूर्ण पोर्चुगलमा बस्दै आएका नेपाली समक्ष गुल्मी सेवा समाज पोर्तुगलले आव्हान गरेको छ।

Get Vaccinated

सहयोग रकम पठाउने बैंक खाता PT50 0033 0000 4548 4412 3970 5 SWIFT: BCOMPTPL MB Way 920342168 (ac holder Amrit rijal ) रहेको जानकारी दिइएको छ। गुल्मी सेवा समाजका क्रियाशील सदस्य अमृत रिजालका अनुसार शेषकान्त सापकोटा भर्खर पोर्चुगलमा आएका थिए।

यो पनि: गुल्मी मुसिकोटका घिमिरेको पोर्चुगलमा असामयिक निधन

पोर्चुगलमा नेपालीहरुको मृत्युको घटना बढ्दै गएको भन्दै उनले पोर्चुगल आउनु पूर्व सबै प्रक्रिया पूरा गरेर तथा सबै कुरा बुझेर मात्रै आउन सुझाव दिए। दुई हप्ता अगाडि गुल्मी मुसिकोट कै बाबुराम घिमिरेले पोर्चुगलमा आत्महत्या गरेका थिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *