Place for ads

Awareness

पाँच वटा गाडी एक-अर्कासँग ठोक्किँदा १५ विद्यार्थी घाइतेओझेलका खबर संवाददाता
२ वर्ष अगाडि


Place for ads

हेटौँडा: मकवानपुरको हेटौँडामा पाँच वटा सवारीसाधन ठोक्किएका छन्।सोमबार बिहान हेटौँडा उपमहानगरपालिका-१५ रातोमाटेस्थित पूर्वपश्चिम राजमार्गमा दु र्घ टना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव उपरिक्षक टेकबहादुर कार्कीले जानकारी दिए।

राजमार्गमा स्कुल बस, ट्रक, ट्याङ्कर, कार र लरी दुर्घटनामा परेको हो। दु र्घ टना हुँदा विद्यार्थीहरूसहित १५ जना घाइते छन्। उनीहरूको हेटौँडा अस्पताल र चुरेहिल अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ। उनीहरू सबैको अवस्था सामान्य नै रहेको कार्कीले बताए।

Get Vaccinated

कार्कीका अनुसार सुरुमा ना १ क ५१२३ रिलायन्स स्कुलको बसलाई पछाडिबाट ना ५ ख ६२५४ नम्बरको ट्रकले ठक्कर दिएको थियो। फेरि सोही ट्रकले गएर लु १ क ७३७० नम्बरको ट्यांकरलाई ठ क्क र दिएको थियो। त्यस ट्याङ्करले बा ७ च ९६०४ नम्बरको कारलाई ठ क्क र दिएको थियो।

त्यस्तै ट्रकले फेरि गएर सडकमा रोकिराखेको प्रदेश २-०३-००१-ख २५०६ नम्बरको लरीलाई ठक्कर दिएको हो।

‘बस र ट्रक हेटौँडातर्फ आउँदै थियो। ट्याङ्कर विपरीत दिशामा जाँदै थियो,’ कार्कीले भने, ‘त्यही बेला दु र्घ टना भएको हो। धेरै ठू लो क्षति भएको छैन। सामान्य नै छ।’- ललितपुर खबरबाट

कमेन्ट गर्नुहोस्

ओझेलका खबरलाई फेसबुक, एक्स, इन्स्टाग्राम वा टिकटकमा फ्लो गर्नुहोस्। कार्यक्रम ओझेलका खबरओझेलका खबर डटकम विशेष रिपोर्टहरु हेर्न Ojhelka Khabar TV युट्युब च्यानल सब्स्क्राइब गर्नुहोस्।

Awareness by SKF

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो

तपाईंको प्रतिक्रिया