Awareness

अब गुल्मीका स्थानीय तहमा भुक्तानी लिनकै लागि कार्यालयमा धाइरहन नपर्ने

खबर

Place for ads

गुल्मीः गुल्मीका स्थानीय तहमा अब भुक्तानी लिनका लागि स्वंयम कार्यालय धाउनुपर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने भएको छ।

कोष तथा लेखा नियन्त्रण कार्यालय गुल्मीले जिल्लाका १२ वटै स्थानीय तहका लेखा अधिकृत र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतहरुलाई अनलाइन प्रर्णलीबाट भुक्तानी गर्ने गरी अभिमुखीकरण तालिम दिएपछि भुक्तानी लिनकै लागि कार्यालयहरुमा धाउनुपर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने को ले नि का को कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ ।

Get Vaccinated

कार्यालयले शुक्रबार तालिमको उद्घाटन गर्दै केही दिनपछि स्थानीय तहमा भुक्तानी लिनका लागि व्यक्ति स्वंयम धाउनुपर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने जनाएको छ ।

योजना तथा भुक्तानी लिने संस्थाको बैंक खाताको विवरण, अनलाइनमा इन्ट्री गरेपछि भुक्तानी लिनकै लागि स्थानीय तहमा बारम्बार धाउनुपर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने कोष तथा लेखा नियन्त्रक छबिन्द्र वेलवासेले जानकारी दिनुभयो ।

जिल्ला समन्वय अधिकारी भक्तिराम मरासिनीले तालिममा सिकेको ज्ञानलाई व्यवहारमा लागु गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो । संचार र प्रविधिले उच्चतम प्रयोगले काममा सहजता आउने उहाँले दावी गर्नुभयो ।पहिले झोलामा नगद बोकेर हिड्नुपर्ने समयको स्मरण गर्दै उहाँले अब त्यी सबै अवस्थाको अन्त्य भएको उल्लेख गर्नुभयो ।

तालिममा सहभागी रुरुक्षेत्र गाउँपालिकाका लेखा अधिकृत मनिष पाण्डेले तालिम पश्चात भुक्तानीमा सहजता आउने बताउनुभयो । अनलाइन प्रर्णलीबाट भुक्तानी गर्दा सेवा ग्राहीहरुलाई कार्यालयमा धाइरहनुपर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने र चेक साटिएन भनेर चिन्ता लिनु पनि नपर्ने उहाँको भनाई छ ।

Awareness by SKF

तीन दिनसम्म चल्ने तालिममा सत्यवती गाउँपालिकाकी लेखा अधिकृत बिन्दु पन्थी , कोष तथा लेखा नियन्त्रण कार्यालका लालमणी भण्डारीले सहजिकरण गर्नुहुनेछ। खबर मार्केट डटकममा यो खबर प्रकाशित छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *