Place for ads

Awareness

गुल्मीमा नगरप्रमुख पदका उम्मेदवारको चुनावी खर्च ३१ हजार मात्रै,११८ मत प्राप्तओझेलका खबर संवाददाता
२ वर्ष अगाडि


Place for ads

गुल्मी: गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकाको नगरप्रमुखको लागि भएको निर्वाचनमा नगरप्रमुख पदका एक उम्मेदवारको चुनावी खर्च ३१ हजार मात्रै भएको सार्वजनिक भएको छ।

गत बैशाख ३० गते भएको स्थानिय निर्वाचनमा मुसिकोट नगरपालिकाको नगरप्रमुख पदमा ५ जना उम्मेदवार प्रतिस्पर्धामा मैदानमा उत्रिएका थिए । स्कतन्त्र तर्फबाट उम्मेदवार बनेका बिपिन विश्वास रायमाझीले आफ्नो चुनाबि खर्च सामाजिक सन्चालामार्फत सार्वजनिक गरेका हुन । उनले सार्वजनिक गरेको चुनाबि खर्चमा जम्मा ३१ हजार खर्च भएको बताइएको र ९ वटा वडाबाट आफुलाइ जम्मा ११८ मत प्राप्त भएको बताइएको छ । हेरौ उनको भनाइ जस्ताको त्यस्तै –

Get Vaccinated

चुनावी मत परिणाम र चुनावि खर्च – एउटा एक्लो र नयाँ पात्रको बिल्कुलै नौलो र नवीनतम प्रयासलाई प्रत्येक वार्डबाट पाएको मतले अत्यन्तै खुसी बनाएको छ।म कुनै पनि दिन हौसिन,कुनै दिन आत्तिन किनकी म आफुमाथी बिस्वस्त थिए र आफ्नो औकात अनुसारको कर्म गरेको थिए।

वार्ड न १: २२, वार्ड न २: १६, वार्ड न ३: १६, वार्ड न ४: ८

,वार्ड न ५: ५, वार्ड न ६: ८, वार्ड न ७: १७, वार्ड न ८: २०

वार्ड न ९: ६ जम्मा: ११८

Awareness by SKF

खर्च विवरण:- प्रतिबद्धता पत्र पर्चा छपाई- १०,०००/-पेट्रोल बाईक-९,०००/-,खाजा/खाना- ५,०००/- मिडिया-५,०००/- अन्य-२,०००/-

जम्मा: ३१,०००/-, ३ दिन मोटर गाडी खर्च (स्वेच्छिक सहयोग)

यति खर्चमा करिव करिव अधिकतम मतदातालाई मैले आफ्नो उम्मेद्बारी र किन उम्मेद्बारी बारे जानकारी पुराए।भोट किन्नको लागि गरिने अश्वभाविक खर्चहरु कम गर्न सकिएन हने समाज अधोगती तर्फ गैरहन्छ है।जानकारी अनुसार जति मतदाताले बुझ्न र आफुलाई परिवर्तन सङ्ग जोडन चाहानुभो वहाहरुले मतदान गर्नु भो।साच्चिकै (भिजन) हेर्ने र प्रतिबद्धता पत्र अध्ययन गर्ने समाज हुन्थ्यो भने म आफू हरेक सङ्ग पुगेको छु।

त्यसैले, -कुनैपनी घरदैलो नगरी,आश्वासन नबाडी,बिल्कुलै फरक प्रयासबाट आएको यो अभिमत मेरा निम्ति सधै प्रेरणादायी जग बनिरहने छ। म मुसिकोट बनाउन लागेको पात्र हु,यो देशमा नागरिक र सामाजिक सचेतना सहितको समाज रुपान्तरणको मुद्दा प्राथमिकतामा हुनुपर्छ भन्ने बिचारको पात्र हु। चुनावी प्रतिस्पर्धामा आफ्नो प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक गरेको थिए कतिले पढनु भो भएन।

COVID-19

म निरन्तर आफ्नो प्रतिबद्धता पत्रको प्रतिबद्धता अनुरुप लागिरहने कुरामा बिस्वस्त रहनुहुन अनुरोध गर्दछु।

कमेन्ट गर्नुहोस्

ओझेलका खबरलाई फेसबुक, एक्स, इन्स्टाग्राम वा टिकटकमा फ्लो गर्नुहोस्। कार्यक्रम ओझेलका खबरओझेलका खबर डटकम विशेष रिपोर्टहरु हेर्न Ojhelka Khabar TV युट्युब च्यानल सब्स्क्राइब गर्नुहोस्।

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो

तपाईंको प्रतिक्रिया