Awareness

बागलुङ कांग्रेस अधिवेशन: पश्चिम बागलुङले नेतृत्व पाउने सम्भावना बढ्यो

खबर राजनीतिका खबर

Place for ads

बागलुङ: ५१ प्रतिशत मत तीनै जना सभापतिका उम्मेदवारले नल्याएपछि बागलुङ कांग्रेसको सभापतिका लागि पुनः निर्वाचन हुने भएको छ। सभापतिका लागि जगदीश चन्द्र उपाध्याय, दोर्णकुमार कुँवर र जितबहादुर शेरचनको उम्मेदवारी परेको थियो।

उपाध्यायले ७९०, शेरचनले ६८६ र कुँवरले १६८ मत ल्याएका थिए। सबैभन्दा कम मत ल्याउनु भएका कुँवरले शेरचनलाई सहयोग गर्ने बताउनु भएको छ। शेरचन उपाध्यायको मतान्तर १०४ छ। शनिबार भएको मतदानमा १६८८ मत खसेको थियो भने ४५ मत बदर भएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ।

Get Vaccinated

बागलुङमा कुल १७८० मतदाता रहेका छन्। कुँवरले शेरचनलाई सहयोग गरेपछि यस पटकको नेतृत्व पश्मिच बागलुङले पाउन सक्ने संभावना बढेको कांग्रेस बागलुङका एक नेताले बताउनुभयो। बडिगाड अनलाइन डटकममा यो खबर छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *