Awareness

गुल्मी समाज जापानको अधिवेशन सम्पन्न, अध्यक्षमा चुनिए अधिकारी

खबर

Place for ads

प्रेम सुनार, गुल्मी: गुल्मी समाज जापानको चौथो अधिवेशन सम्पन्न भएको छ। कार्य समिति तर्फ अध्यक्ष पदमा गुल्मीको ईन्द्रेगौँडा निवासी महेन्द्र कुमार अधिकारी सर्व सम्मत चयन भएका छन्। जापानको विभिन्न प्रान्त र विभाग हेर्ने गरि उपाध्यक्ष ७ जना निर्वाचित भएका छन्।

निर्वाचित हुनेहरुमा दयाराम खरेल, बाबुराम खरेल, टिकाराम खरेल, रामप्रसाद ढकाल, फर्शुराम न्यौपाने, रामप्रसाद गौतम र लक्ष्मी महार्जन केसी रहेका छन्। त्यस्तै संगिता कुँवर महासचिवमा निर्वाचित भएकी छन्।

Get Vaccinated

सचिव पदमा कृष्णप्रसाद पोखरेल, दिलिप थापा , शिसिर न्यौपाने, नेत्र पाण्डे र सुधीर भण्डारी निर्वाचित भएका छन्। कोषाध्यक्षमा जितेन्द्र केसी र सहकोषाध्यक्षमा निशान जिसी निर्वाचित भएका छन्।

त्यस्तै कार्य समित सदस्यहरुमा क्रमशः विनोद ढकाल, दिपेन्द्र केसी, ताराराज शर्मा, मनोज रायमाझी , निरज कार्की , लक्ष्मण बस्नेत कुलबहादुर पोखरेल र दिनेश भण्डारी निर्वाचित भएको जापानबाट समाचार सहयोगी भरत अर्यालले जानकारी दिए।

उनका अनुसार रोशन केसीको संयोजकत्वमा ७ सदस्यीय अध्यक्ष मण्डाल समेत गठन गरिएको छ। सुरेश केसी, डिलाराम खरेल, तुल्सीराम खरेल , कृष्ण प्रसाद सापकोटा टिकाराम खरेल र गोविन्द्र रिजाल अध्यक्ष मण्डलमा रहेका हुन्।

अधिवेशनमा समाजका पुर्व अध्यक्ष शालिकराम भण्डारी लगायतको बिशेष आतिथ्यता रहेको थियो। समितिको कार्यकाल २ बर्षे हुने जनाईएको छ। गुल्मीबाट जापानको वैदेशिक रोजगारमा पुगेकाहरुले त्यसरी संगठित भई गृह जिल्लामा आई पर्ने विपदमा उद्धार गर्दै आएका छन भने शिक्षा र स्वास्थ्य क्षेत्रमा करोडौं सहयोग गर्दै आएका छन्।

Awareness by SKF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *