Awareness

बडिगाड गाउँपालिका स्वास्थ्य सेवाको कार्य सम्पादनमा बागलुङ जिल्लाकै उत्कृष्टओझेलका खबर संवाददाता
२ महिना अगाडि


Place for ads

बागलुङ: बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका स्वास्थ्य सेवा अन्तरगतको कार्य सम्पादनमा जिल्लाकै उत्कृष्ट बनेको छ ।

बडिगाडले प्रदान गर्ने स्वास्थ्य सेवाका बारेमा जिल्लाले गरेको मूल्यांकनमा जिल्लाकै उत्कृष्ट स्थान हासिल गरेको हो । स्वास्थ्य कार्यालयले गरेको आर्थिक वर्ष २०७९।०८० मा सम्पादित कार्यक्रमको बार्षिक समिक्षामा बडिगाड गाउँपालिलाई जिल्लाकै उत्कृष्ट गाउँपालिकाको रुपमा घोषणा गरि सम्मान गरिएको छ ।

Get Vaccinated

स्वास्थ्य सेवा अन्र्तगतको कार्य सम्पादनलाई विभिन्न सूचकलाई आधार मानेर मुल्याङ्कन गर्दा बडिगाड जिल्लामै उत्कृष्ट पालिकाको रुपमा रहेको स्वास्थ्य कार्यालय बागलुङका प्रमुख प्रविण शर्माले जानकारी दिए ।

मुल्याङ्कनको आधारमा जिल्लाको पश्चिम तमानखोला गाउँपालिका दोस्रो स्थानमा र गलकोट नगरपालिका तेस्रो स्थानमा रहेको छ । जिल्लाका १० स्थानिय तहमा स्वास्थ्य क्षेत्रमा भएका कार्यसम्पादन र विभिन्न सूचकका आधारमा मुल्याङन गरिएको कार्यालय प्रमुख शर्माले बताए ।

कार्यालयले विभिन्न अन्य तिन विधामा पनि मुल्याङ्कन गरेको छ । उत्कृष्ट स्थानिय तह सँगै उत्कृष्ट स्वास्थ्य संस्था, उत्कृष्ट पोष्टर प्रिजेन्टेशन र हात्तिपाईले रोग निवारण अभियान अन्तरगत आम औषधी खुवाउने उत्कृष्ट पालिकालाई सम्मान गरिएको थियो ।

कमेन्ट गर्नुहोस्

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो