Awareness

‘भारतीयहरु नेपाल आएर करोडौं कमाउँछन्, हामी लजाउँछौं ’

खबर प्रमुख खबर विचार/ब्लग

Place for ads

प्रेम सुनार, गुल्मी: ‘हामी हाम्रै देश समाजमा मजदुरी गराउन लजाउँछौं तर, हेर्नुस् त हाम्रै देशमा आएर भारतीय नागरिकले करोडौं कमाउँछ्न्। त्योपनि कबाडी वस्तु टिपेर।’ यो भनाइ हो गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत खिमानन्द भुसालको।

बिहीबार सो पालिका वडा नम्बर २ र ३ का व्यावसायिक मौरी पालक कृषकहरुलाई उद्यमशिलता सम्बन्धी प्रशिक्षण दिँदै उनले त्यस्तो बताएका हुन्। उनले कच्चा पदार्थ अन्य मुलुकबाट ल्याउनु परेकोले देशका ठूला उधोगहरु धारासायी हुँदै गएको उदाहरण दिँदै नेपालमा कृषि र साना घरेलु उद्योग नै सम्भव रहेको बताए।

Get Vaccinated

मुसिकोट नगरपालिका कृषि शाखा प्रमुख जनक पौडेलका अनुसार तालिममा २९ जना सहभागी थिए। करिब ५७ हजार मुसिकोट नगरपालिकाको रकमबाट तीन दिनदेखि सन्चालन भएको तालिमको आज उनै प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भुसालले समापन गरेका हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *