Awareness

गुल्मीमा अर्को दुर्घटना: गुल्मीमा जिप दुर्घटना, मुसिकोटका ३ जनाको मृत्यु

खबर प्रमुख खबर

Place for ads

गुल्मी: गएराति गुल्मीको रेसुंगा नगरपलिका-१० स्थित पाँचरातेमा जिप दुर्घटना हुँदा तीन जनाको मृत्यु भएको छ। बुटवलबाट तम्घास आउँदै गरेको लु १ ज ४४९० नम्बरको जिप दुर्घटना भएको हो।

दुर्घटनामा मुसिकोट नगरपालिका-२, जलजले का ७२ बर्षीय क्षेत्रबहादुर थापा, मुसिकोट नगरपालिका २ जलजलेका ४५ बर्षीया राधिका थापा र मुसिकोट-३, चुदरीगाउँका १९ बर्षीया संगिता सुनारको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक गोपालचन्द्र भट्टराईले जानकारी दिए।

Get Vaccinated

उनकाअनुसार दुर्घटनामा ६ जना घाइते छन्। तीमध्ये तीन जनाको अवस्था गम्भीर छ। दुर्घटनामा मुसिकोट नगरपालिका ३ चुदारीगाउँका ४७ वर्षीया सुमित्रा सुनार, मुसिकोट नगरपालिका-२, जलजले बस्ने ३८ बर्षीया जुना थापा र भरतपुर उपमहानगरपालिकी ५० बर्षीया राधा केसी गम्भीर घाइते छन्। उनीहरुको शरीरका विभिन्न भाग र टाउकोमा चोट लागेको भट्टराईले बताए।

त्यस्तै मुसिकोट नगरपालिका २ जलजलेकी ४३ बर्षीया खिमा थापा, मुसिकोट नगरपालिका-२, जलजलेका गाडी चालक २६ बर्षीय कमल थापा र मुसिकोट-२, जलजलेका ३६ बर्षीय राजु थापा सामान्य घाइते भएका छन्। घाइतेको गुल्मी अस्पताल र पाल्पाका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

जिप सडकबाट करिब पाँच सय मिटर तल खसेको छ। घाइतेको नेपाल प्रहरी, नेपाली सेना र सशस्त्र प्रहरीको टोलीले उद्धार गरेको थियो।

1 thought on “गुल्मीमा अर्को दुर्घटना: गुल्मीमा जिप दुर्घटना, मुसिकोटका ३ जनाको मृत्यु

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *