Awareness

मेलवर्न ज्ञान महायज्ञ: पहिलो दिनमै ५० लाख संकलनओझेलका खबर संवाददाता
२ महिना अगाडि


Place for ads

कौरव खत्री, गुल्मी: अष्ट्रेलियन नेपाली बहु सांस्कृतिक केन्द्र(एएनएमसी)को आयोजनामा दशैँको अवसरमा बृहत नवाह ज्ञान महायज्ञ सप्ताहबाट राम्रो आर्थिक जुटेको छ ।

“गाँउ गाँउबाट उठौ,बस्ती बस्तीबाट उठौँ मेलवर्न सप्ताह सफल बनाउन सबै नेपाली एक भै जुटौँ”भन्ने मुल नारा सहित (एएनएमसी)काे आयाेजनामा गत असाेज २८ गतेबाट शुरू गरिएकाे नवाह ज्ञान महायज्ञ सप्ताह भाग २ पहिलो दिनमा करिव ५० लाख आर्थिक सहयोग संकलन भएकाे अष्ट्रेलियन नेपाली बहुसांस्कृतिक केन्द्र(एएनएमसी) अष्ट्रेलियाका अध्यक्ष गान्धी प्रसाद भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

Get Vaccinated

साथै ज्ञान महायज्ञ सप्ताहमा कथा बाचन प्रवीण पण्डित दीनबन्धु पोखरेलले मुख्य प्रवचन रहेकाे छ । महायज्ञमा कलाकार हरूले दैनिक रूपमा भजन किर्तन, झाकी प्रस्तुत गदै आएकाे अध्यक्ष भट्टराईले बताउनु भयाे ।

साथै कार्तिक ४ गतेसम्म चल्ने महायज्ञ सप्ताह सञ्चालन भने १०० डन्कन्स लेन, डिगर्स रेस्टस्थित आफ्नै जग्गामा ज्ञान महायज्ञ सप्ताह भाग २ अष्ट्रेलियाकाे मेलवर्न सञ्चालन भईरहेकाे छ ।

महायज्ञ दैनिक हप्ताको सोमवार देखि शुक्रवारसम्म दिउँसो ४ देखि साढे ८ बजेसम्म एवंम् शनिवार र आइतवार दिउँसो २ बजेदेखि साँझ साढे ८ सम्म ज्ञान महायज्ञ सप्ताह हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ । त्यस्तै आरतीको समय भने साँझ ७ः३० बजे रहेको छ । साथै ज्ञान महायज्ञको अक्टोवर १५ तारिक अर्थात असाेज २८ गते आइतबार उद्घाटन गरि शुरू हुने सप्ताह २४ अक्टोबरमा समापन हुने जनाइएको छ ।

कमेन्ट गर्नुहोस्

तपाईलाई यो खबर कस्तो लाग्यो